Vinn en dag med Petter Northug jr
Publisert dato: 10.11.2010 - Endret dato: 11.11.2010
(Oslo, 11. november 2010) Hvem ønsker ikke å oppleve på nært hold hvordan verdens største skistjerne lader opp og forbereder seg til et verdenscuprenn? Gjennom en auksjon kan du nå sikre deg alt dette, og det beste av alt, pengene går direkte til Redd Barna.
- Bli med meg fra morgen til kveld på verdenscupavslutningen i Falun 19-20. mars. Sannsynligvis er verdenscupen allerede avgjort, men jeg kan love en dag på innsiden av verdenscupsirkuset, spenning i sporet og en bra middag på kvelden, sier Petter Northug jr.
Det er i forbindelse med Redd Barna sin aksjon Rødnesedagen at folk via nettstedet QXL kan gå inn å by på en dag med Petter Northug jr. Auksjonen er organisert av Northugs sponsor, revisjons- og rådgivningsselskapet BDO.
– Jeg har veldig sansen for ideen. Jeg får bidra på min måte til en organisasjon jeg brenner for. Jeg oppfordrer folk til å engasjere seg i budrunden, sier Petter Northug jr.
Auksjonen er en del av Team Northugs langsiktige samarbeid med Redd Barna og BDO.
– Redd Barna er stolte over at Petter Northug støtter vårt arbeid. Det viser at Northug bryr seg, når han stiller opp og gir oppmerksomhet til denne saken. Vi er utrolig glade for hans engasjement, sier Redd Barnas generalsekretær Tove R. Wang.
For mer informasjon om hvordan du kan sikre deg en dag med Petter Northug jr, kontakt markedssjef Helena Julusmoen.
>> Delta i auksjonen du også
Utskriftsvennlig side